Zjistěte si, jak jste na tom s dřevokazným hmyzem a houbami

Jste majitelem roubenky, srubu nebo domu s dřevěnými krovy?
Chystáte se takovou nemovitost koupit?
Nechte si profesionálně a nezávisle zjistit stav dřevěných konstrukcí domu.

Proč si nechat zjistit stav dřevěných konstrukcí domu:

1. Víte, na čem jste

Působení larev dřevokazného hmyzu nemusí být na první pohled patrné, ale jeho dlouhodobé působení má na dřevěné konstrukce domu zhoubný vliv. Zjistíme, jak je na tom váš dům.

2. Víte, jak dále postupovat

Dřevo je přírodní materiál, který může působením okolních podmínek ztrácet své původní vlastnosti. Poradíme vám, jak nejlépe dřevěné konstrukce ochránit a jak se o ně v budoucnosti starat.

3. Řešíte problém včas

Pokud řešíte napadení dřevokazným hmyzem nebo houbami včas a důsledně, vyhnete se velkým investicím v budoucnosti.

Kdo jsme

Diagnostiku dřevěných konstrukcí poskytujeme v rámci metodického pracoviště SANACE DŘEVA, které je divizí společnosti Thermo Sanace s.r.o. Specializujeme se na zachování dřevěných prvků a konstrukcí napadených dřevokazným hmyzem nebo dřevokaznými houbami. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy i technickými univerzitami se podílíme na výzkumu, vývoji a aplikaci nových poznatků do praxe. U nás jste v dobrých rukou.

Basic CMYK

Co nabízíme

1. Diagnostiku stavu dřevěných konstrukcí

Určíme druh, rozsah a stupeň napadení dřevěných konstrukcí staveb dřevokaznými houbami nebo hmyzem

2. Analýzu příčin napadení

Zjistíme a popíšeme příčiny napadení dřevěných částí krovů, podlah, stropů nebo jiných částí staveb, které jsou napadeny dřevokazným hmyzem nebo houbami.

3. Vypracování souhrnné zprávy

Vypracujeme souhrnnou zprávu, která obsahuje kromě výsledků průzkumu také návrh optimální sanace, případně preventivní doporučení.

Mám zájem o diagnostiku

Pokud máte zájem o diagnostiku dřevěných konstrukcí, nebo se chcete dozvědět více, pošlete nám prosím na sebe kontakt. My se sami ozveme. Vaše osobní údaje nikomu nepředáme.